Chemija

Specialūs pasiūlymai

Chemija

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Atomas
  Sužinokite daugiau apie atomą, periodinę elementų lentelę bei labiausiai prie šios srities prisidėjusius mokslininkus. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurogra..
  15.93€
 • Brangakmeniai
  Dėlionė "Brangakmeniai" iš 1000 detalių. Brangiųjų akmenų yra ne tik mūsų gerai žinomi deimantai, rubinai, topazai, bet ir retai sutinkamos kitų kristalų rūšys. Pagrindinius juos rasite šioje dėlionėje! Sužinosite ir pagrindines brankamenių formas, jų kristalų sandarą, bei radimvietes. Kilmės šal..
  16.00€
 • Iliustruota periodinė elementų lentelė 1000d.
  Štai taip atrodo cheminiai elementai. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, Kanada ..
  15.99€
 • Periodinė elementų lentelė. Mendelejevas
  Periodinė elementų lentelė -  tai ne tik dėlionė, bet ir mokymosi priemonė. Net ir nesistengiant atmintyje liks įvairi infomacija, kaip pavyzdžiui vandenilio ženklas ir lotyniškas pavadinimas, degonies masė ir daug daugiau. Lavinkite atmintį ir sužinokite daugiau rinkdami šią neįprastą dėlionę ..
  15.93€
  2 atsiliepimai.