Populiaru

Specialūs pasiūlymai

Populiaru

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Big Ben'as 3D dėlionė
  3D dėlionė, kurios nereikia karpyti, klijuoti ir dažyti. Pastatykite savo mėgiamų pastatų maketus, papuoškite jais savo namų interjerą.  Dėlionė Big Ben'as sudedama iš 47 detalių; pastačius jos aukštis net 52cm, plotis 12cm, ilgis 12cm.   Puiki dovana tiek vaikams, bet nenusivils ir ..
  11.56€
 • Dramblys ir mažylis
  Nuostabioje dėlionėje pavaizduotas afrikietiškas dramblys ir jo mažylis. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gam..
  15.99€
 • Eifelio bokštas. 3D dėlione.
  3D dėlionė, kurios nereikia karpyti, klijuoti ir dažyti. Pastatykite savo mėgiamų pastatų maketus, papuoškite jais savo namų interjerą.  Dėlionė Eifelio bokštas sudedama iš 35 detalių; pastačius jos aukštis net 47cm, plotis 20cm, ilgis 23 cm.   Puiki dovana tiek vaikams, bet nenusivi..
  11.56€
 • Geriausi klasikiniai angliški automobiliai +DVD klasikiniai auto vaizdeliai.1000 detalių
  Dėlionė Geriausi klasikiniai Britiški automobiliai. 4x250 +DVD klasikiniai auto vaizdeliai. Tai keturi klasikiniai automobiliai: MG TC, Morris Minor, E-Type Jaguar ir Mini Cooper Netinka vaikams iki 3 metų: daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Didžioji Britanija Pagaminta: Kinija ..
  18.80€
 • Mergina su perliniu auskaru. Janas Vermejeris
  Meno gerbėjams - Jano Vermejerio (Jan Vermeer) paveikslas 'Mergina su perliniu auskaru' gali būti ir Jūsų namuose. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: E..
  15.93€
 • Miško upelis
  Dėlionė "Miško upelis". Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurographics Puzzles Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, Kanada ..
  15.93€