3D Dėlionės

Specialūs pasiūlymai

3D Dėlionės

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Bronco galvosūkis
  Klasikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį:Лошадка Bronco головоломка Recent Toys Dėmesio! Netinka vaikams iki 9 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintojas: Kinija  ..
  11.30€
 • CrossTeaser galvosūkis
  Klasikinės plastikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį: Recent Toys Cross Teaser logikai játék - by KreatívJáték.hu Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintoja..
  10.14€
 • Cubigami galvosūkis
  Klasikinės plastikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį:Recent Toys Cubigami 7 Dėmesio! Netinka vaikams iki 6 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintojas: Kinija  ..
  11.30€
 • Dėlionė "optinė iliuzija" yra tikras iššūkis, kuri isšsprest bus labai sunku. Kiekvienoje dėlionėje yra keletas paveikslėlių, kurie keičiasi pakeitus jų žiūrėjimo kampą .Rinkinyje yra metalinė dėžutė, kurią galima panaudoti įvairiems daiktams laikyti. Dėlionę galima dėti ant šaldytuvo (ar dėžutės, k..
  7.21€
 • Escher veidrodinis 3D galvosūkis
  Klasikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį: M.C. Escher Mirror Puzzle Dėmesio! Netinka vaikams iki 9 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintojas: Kinija  ..
  25.78€
 • Gear Cube galvosūkis
  Klasikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį:Gear Cube logikai kocka Dėmesio! Netinka vaikams iki 9 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintojas: Kinija  ..
  25.78€