3D Dėlionės

Specialūs pasiūlymai

3D Dėlionės

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Gear Cube galvosūkis
  Klasikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį:Gear Cube logikai kocka Dėmesio! Netinka vaikams iki 9 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintojas: Kinija  ..
  25.78€
 • Sidnėjaus Operos Rūmai . 3D dėlione
  Rinkinį "Sidnėjaus Operos Rūmai" sudaro paveiksliukų konstrukcija, atspausdinta ant kartono. Paveiksliukus reikia išspausti iš kartono lapo ir iš jų surinkti modelį. Dėlionė surenkama iš 58 detalių. DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamin..
  17.35€
 • Titanikas. 3D dėlionė
  3D dėlionė, kurios nereikia karpyti, klijuoti ir dažyti. Pastatykite savo mėgiamų pastatų maketus, papuoškite jais savo namų interjerą.  Dėlionė Titanikas sudedama iš 35 detalių; pastačius jos aukštis 13,5cm, plotis 5,5cm, ilgis 45 cm.   Puiki dovana tiek vaikams, bet nenusivils ir s..
  11.56€
 • Tu ir Einšteinas. 3D galvosūkis
  Klasikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį: Recent Toys Einstein Dėmesio! Netinka vaikams iki 6 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintojas: Kinija  ..
  25.78€
 • Gaublys 3D dėlionė ANTIKINIS 540d.
  Gaublys 3D dėlionė. Tai antikinio tipo, bet pateikiantis šiuolaikinių valstybių sienas gaublys-dėlionė su metaliniu stovu iš 540 plastikinių detalių. Galite jį surinkti, išardyti ir vėl rinkti.    Gamintojas: Ravensburger Kilmės šalis: Vokietija Rekomenduojamas amžius..
  42.90€
 • Gaublys 3D dėlionė POLITINIS 540d.
  Gaublys 3D dėlionė. Politinis, iš 540 plastikinių detalių susidedantis gaublys su metaliniu stovu.  Skersmuo: 22cm Gamintojas: Ravensburger Kilmės šalis: Vokietija Rekomenduojamas amžius 12-99 metai ..
  42.90€