2000

Specialūs pasiūlymai

2000

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Kačiukai
  Dėlionė ‚Kačiukai‘. Smagi keturkojų draugų kolekcija. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda.  Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 100x68 cm Gam..
  24.99€
 • Pizos Bokštas, Italija
  Dėlionė „Pizos bokštas.Italija“. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 96x68 Netinka vaikams iki 12 metų. Kilmės šalis: Lenkija Pagaminta: Lenkija ..
  22.88€
 • Senovinis Pasaulio Žemėlapis
  Šis žemėlapis pirmą kartą buvo išleistas 1630 metais Mercatorijaus-Hondiuso atlase. Žemėlapio dekoratyvinius kraštus puošia Julijaus Cezario, Ptolemėjaus, Gerardo Merkatorijaus (lot. Gerhardus Mercator) ir Henriko Hondiuso (angl. Henricus Hondius) portretai. Unikali ypatybė, kad jame atvaizduojama š..
  24.99€
 • Šuniukai
  Dėlionė ‚Šuniukų‘. Smagi keturkojų draugų kolekcija. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda.  Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 100x68 cm Gami..
  24.99€
 • Keksiukai
  Dėlionė "Keksiukai" iš 2000 detalių. Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite daugybę būdu, kaip papuošti keksiukus pagal temas, šventes.  Ant dėžutės rasite vanilinių keksiukų gamybos instrukciją. Skanaus ir būkite sveiki! Kilmės šalis: JAV ir Kanada Pagaminta: JAV ir Kanada ..
  25.00€
 • Noišvanšteino pilis
  Noišvanšteino pilis (Neuschwanshtein castle), dar vadinama "Baltaja Bavarijos gulbe" yra nuostabioje vietoje, apsupta kalnų, ežero ir miškų. Ši dėlionė iš Ravensburger kolekcijos, yra panoraminė iš 2000 detalių. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tiksl..
  22.90€
  1 atsiliepimai.