2000

Specialūs pasiūlymai

2000

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Kačiukai
  Dėlionė ‚Kačiukai‘. Smagi keturkojų draugų kolekcija. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda.  Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 100x68 cm Gam..
  24.99€
 • Pizos Bokštas, Italija
  Dėlionė „Pizos bokštas.Italija“. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 96x68 Netinka vaikams iki 12 metų. Kilmės šalis: Lenkija Pagaminta: Lenkija ..
  22.88€
 • Senovinis Pasaulio Žemėlapis
  Šis žemėlapis pirmą kartą buvo išleistas 1630 metais Mercatorijaus-Hondiuso atlase. Žemėlapio dekoratyvinius kraštus puošia Julijaus Cezario, Ptolemėjaus, Gerardo Merkatorijaus (lot. Gerhardus Mercator) ir Henriko Hondiuso (angl. Henricus Hondius) portretai. Unikali ypatybė, kad jame atvaizduojama š..
  24.99€
 • Šuniukai
  Dėlionė ‚Šuniukų‘. Smagi keturkojų draugų kolekcija. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda.  Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 100x68 cm Gami..
  24.99€
 • Karinių lėktuvų evoliucija
  Mokomoji dėlionė su Karinių lėktuvų evoliucija. Sužinokite, kaip kito karo pramonės technika. Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Rekomenduojamas amžius: 8+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 100x68cm Gamintojas: Eurographics Puzzles Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV..
  25.00€
 • Keksiukai
  Dėlionė "Keksiukai" iš 2000 detalių. Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite daugybę būdu, kaip papuošti keksiukus pagal temas, šventes.  Ant dėžutės rasite vanilinių keksiukų gamybos instrukciją. Skanaus ir būkite sveiki! Kilmės šalis: JAV ir Kanada Pagaminta: JAV ir Kanada ..
  25.00€