500

Specialūs pasiūlymai

500

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Drugeliai
  Susipažinkite su įvairiomis drugelių rūšimis. Šioje delionėje rasite daugiau nei 50 pasaulyje egzistuojančių rūšių. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus Dėlionė surenkama iš 500 detalių. ..
  15.06€
 • Šuniukai
  Dėlionė ‚Šuniukai‘. Smagi geriausių žmogaus keturkojų draugų kolekcija. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda.  Dėlionė surenkama iš 500 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. S..
  15.99€
 • Elegantiškas vynas
  Dėlionė 'Elegantiškas vynas' renkama iš 500 detalių. Bet tai ne paprastas kartonas, o kamštiniu medžiu dengtas piešinys, kuriame jaučiama šio medžio tekstūra ir struktūra. Surinktas piešinys bus 36x49cm. Kilmės šalis: Vokietija Gamintojas: Ravensburger ..
  22.90€
 • WWII lėktuvai
  Mokomoji dėlionė su garsiausiais Antrojo Pasaulinio karo lėktuvais. Dėlionė surenkama iš 500 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki 3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurographics Puzzles G..
  15.06€