100

Specialūs pasiūlymai

100

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Banginiai ir delfinai
  Nuostabi dėlionė supažindinanti su gyvūnais "Banginiai ir delfinai". Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 33x50 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurographics Puzzles Gami..
  13.03€
 • Dinozaurai
  Nuostabi dėlionė supažindinanti su senai išnykusiais gyvūnais "Dinozaurai" iš 100 detalių Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 33x50 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas; Eurogra..
  13.03€
 • Metalinis automobilis
  Edukacinis konstruktorius, kuris vysto koncentracijos, motorikos, socialinius ir motyvavimo įgūdžius. Rinkinyje yra 28 puslapių mokomoji knyga. Perskaitę sužinosit ką reiškia Formulė 1 , susipažinsite su Formulės 1 automobiliais, jų charakteristikom, aerodinamika ir kurias apsaugos sistemas naudo..
  11.56€
 • Metalinis kranas
  Edukacinis konstruktorius, kuris vysto koncentracijos, motorikos, socialinius ir motyvavimo įgūdžius. Konstruktorius surenkamas iš 204 detalių. DĖMESIO: netinkama vaikams iki  9 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Science4you Gamintojo šalis: Didžioji Britanija Kilm..
  13.29€
 • Metalinis lėktuvas
  Edukacinis konstruktorius, kuris vysto koncentracijos, motorikos, socialinius ir motyvavimo įgūdžius. Rinkinyje yra 24 puslapių mokomoji knyga. Perskaitę sužinosit kas išrado lėktuvus, susipažinsite su jų privalumais ir trūkumais. Konstruktorius surenkamas iš 101 detalės. Surinktos dėlionės..
  11.56€
 • Pingvinai
  Dėlionė 'Pingvinai'. Susipažinkite su įvairiomis pingvinų rūšimis. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ ..
  13.03€