100

Specialūs pasiūlymai

100

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Banginiai ir delfinai
  Nuostabi dėlionė supažindinanti su gyvūnais "Banginiai ir delfinai". Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 33x50 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurographics Puzzles Gami..
  13.03€
 • Dinozaurai
  Nuostabi dėlionė supažindinanti su senai išnykusiais gyvūnais "Dinozaurai" iš 100 detalių Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 33x50 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas; Eurogra..
  13.03€
 • Pingvinai
  Dėlionė 'Pingvinai'. Susipažinkite su įvairiomis pingvinų rūšimis. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ ..
  13.03€
 • Rykliai
  Susipažinkite su įvairiomis ryklių rūšimis. Šie nuostabus ir vieni seniausių gyvūnų pasaulyje žavi ir gąsdina žmones. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Dėlionė surenkama iš ..
  13.03€
 • Zoologijos sodas - Atpažink ir Surask
  Dėlionė ‚Zoologijos sodas - Atpažink ir Surask‘. Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 5+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 49x33 DĖMESIO: dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  ..
  14.99€
 • Akvariumas - Sudėliok ir surask
  Dėlionė 'Akvariumas - Sudėliok ir surask' Dėlionė surenkama iš 100 detalių. Rekomenduojamas amžius: 6+ Surinktos dėlionės išmatavimai: 49x33 DĖMESIO: netinkama vaikams iki 3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurographics Puzzles Gamintojo šalis: Kanada  ..
  14.99€