Suaugusiems

Specialūs pasiūlymai

Suaugusiems

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Jūros gilumoje 5000
  Dėlionė iš Ravensburger kolekcijos Povandeninė ramuma iš 5000 detalių. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tikslumą. Jos gaminamos naudojant soft click technologiją, kad paveikslas tapų kuo lygesnis, o rinkimas malonesnis. Dėlionė surenkama iš 5000 deta..
  79.00€
 • Šuniukai 750
  Dėlionė ‚Šuniukai‘. 750 detalių dėlionė su mielais šuniukais. Dėlionė surenkama iš 750 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: ..
  16.90€
 • Žmogaus raumenų sistema
  Dėlionė ‚Žmogaus raumenų sistema'. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Visos svarbios raumenų grupės, dalys, jų atliekamos funkcijos ir 'veiklos sritys' aprašytos angliškai, lotyniškai ir prancūziškai. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Su..
  18.90€
 • Žmogaus smegenys
  Dėlionė ‚Žmogaus smegenys‘. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Visos svarbios smegenų dalys, jų atliekamos funkcijos ir 'veiklos sritys' aprašytos angliškai, lotyniškai ir prancūziškai. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionė..
  18.90€
 • Agemaki. Haruyo Morita
  Dėlionė "Agemaki" yra japonų dailininkės Haruyo Morita perkeltas ant dėlionės iš 1000 detalių. Nuostabus klasikinis japonų piešinys, vaizduojantis geišą su priklausančiais atributais, be abejo, žydinčios vyšnios. Tokia dėlionė papuoš bet kokią patalpą.  Kilmės šalis: JAV ir Kanada ..
  18.90€
 • Alžyriečių bombardavimas
  Alžyro bombardavimas (Bombardment of Algeries) yra istorinio įvykio atvaizdavimas paveiksle, kurį nutapė britas Tomas Luni (Thomas Luny)1820 metais, maždaug po 4 metų po mūšio. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tikslumą. Jos gaminamos naudojant soft c..
  32.90€