3 ir vyresniems

Specialūs pasiūlymai

3 ir vyresniems

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • CrossTeaser galvosūkis
  Klasikinės plastikinės dėlionės ir  galvosūkiai yra pasiruošę duoti jūsų smegenims mankštos. Tai iššūkis jums! Plačiau apie galvosūkį: Recent Toys Cross Teaser logikai játék - by KreatívJáték.hu Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų. Kilmės šalis: Didžioji Britanija Gamintoja..
  10.14€
 • Futbolas - Atpažink ir Surask
  Dėlionė ‚Futbolas - Atpažink ir Surask‘. Dėlionė surenkama iš 48 detalių. Rekomenduojamas amžius: 3+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis..
  15.93€
 • Gimtadienio Vakarėlis
  Dėlionė ‚Gimtadienio Vakarėlis‘. Dėlionė surenkama iš 60 detalių. Rekomenduojamas amžius: 3+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, K..
  12.45€
 • Gimtadienis - Atpažink ir Surask
  Dėlionė ‚Gimtadienis - Atpažink ir Surask‘. Dėlionė surenkama iš 48 detalių. Rekomenduojamas amžius: 3+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės ša..
  15.93€
 • Jaunučių futbolo lyga
  Dėlionė ‚Jaunučių futbolo lyga‘. Dėlionė surenkama iš 60 detalių. Rekomenduojamas amžius: 3+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, K..
  12.45€
 • Jaunučių krepšinio lyga
  Dėlionė ‚Jaunučių krepšinio lyga‘. Dėlionė surenkama iš 60 detalių. Rekomenduojamas amžius: 3+ Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV,..
  12.45€