Botanika

Specialūs pasiūlymai

Botanika

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Gėlių kalba
  Dėlionė "Gėlių kalba" iš 1000 detalių.  Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite daugybę gėlių rūšių, jų pavadinimus anglų lotynų ir prancūzų kalba, galėsite pasirinkti savo mėgstamiausias.  Ant dėžutės rasite Ingridos levandų ir medaus keksiukų instrukciją instrukciją.Skanaus :)! K..
  16.00€
 • Gyvybės evoliucija
  Susipažinkite su mūsų planetos gyvybės evoliucija renkant dėlionę, kurioje pateikiami peizažai, iškasenos, geologiniai periodai bei geografinė padėtis nuo Prekambro prieš 4600 milijonų metų) iki Kainozojaus (prieš 1.85 milijonų metų) eros. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, be..
  15.93€
 • Japoniškas sodas
  "Japoniškas sodas" dėlionė parvesianti Jus į gamtą. Ponas ir ponia Butchart'ai iš išsekusios klinčių duobės, žingsnis po žingsnio sukūrė įspūdingą, kasmet po milijoną lankytojų sulaukiantį parką. Detalių skaičius: 1000 Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV ir Kanada ..
  15.99€
 • Kaktusai ir sukulentai
  Dėlionė "Kaktusai ir sukulentai" iš 1000 detalių. Ar žinojote, kad sukulentai - tai daugeliui šeimų ir genčių priklausantys augalai, gebantys efektyviai traukti ir kaupti drėgmę sunkesniems laikams! Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite daugybę kaktusų ir kitų sakulentų rūšių, porūšių. ..
  16.00€
 • Orchidėjos
  Dėlionė "Orchidėjos" iš 1000 detalių. Ar žinojote, kad tikrasis mokslinis orchidėjų pavadinimas yra Drakula! Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite daugybę orchidėjų rūšių, porūšių.  Ant dėžutės rasite standartinę orchidėjų priežiūros instrukciją. Papuoškime namus :)  Kilmės šalis..
  16.00€
 • Paskendęs sodas
  "Paskendęs sodas" dėlionė parvesianti Jus į gamtą. Ponas ir ponia Butchart'ai iš išsekusios klinčių duobės, žingsnis po žingsnio sukūrė įspūdingą, kasmet po milijoną lankytojų sulaukiantį parką. Detalių skaičius: 1000 Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV ir Kanada ..
  15.99€