Žmogaus organizmas

Specialūs pasiūlymai

Žmogaus organizmas

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Dėlionė Žmogaus širdis 1000
  Dėlionė ‚Širdis‘. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, Kanada Mūsų gaublius ir žemėlapius rasite čia: ww..
  18.90€
 • Kraujotakos sistema
  Dėlionė ‚Kraujotakos sistema‘. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Kraujagyslės, širdies dalys ir kiti svarbūs organai yra su pavadinimais anglų, lotynų, prancūzų ir ispanų kalbomis Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išm..
  15.99€
  1 atsiliepimai.
 • Žmogaus raumenų sistema
  Dėlionė ‚Žmogaus raumenų sistema'. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Visos svarbios raumenų grupės, dalys, jų atliekamos funkcijos ir 'veiklos sritys' aprašytos angliškai, lotyniškai ir prancūziškai. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Su..
  18.90€
 • Žmogaus smegenys
  Dėlionė ‚Žmogaus smegenys‘. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Visos svarbios smegenų dalys, jų atliekamos funkcijos ir 'veiklos sritys' aprašytos angliškai, lotyniškai ir prancūziškai. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionė..
  18.90€
 • Žmogaus skeleto sistema
  Surinkite 1000 detalių dėlionę, kurioje vaizduojamas žmogaus skeletas; kiekvienas kaulo pavadinimas parašytas anglų, lotynų ir prancūzų kalba. Rinkdami dėlionę, ne tik mokysitės anatomijos, bet kartu lavinsite savo smegenis, nes kaip žinia, dėlonės turi gydomųjų ir prevencinių savybių jomis žaidžian..
  18.90€