Astronomija

Specialūs pasiūlymai

Astronomija

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Astrologija. Zodiako ženklai
  Dėlionė iš Ravensburger kolekcijos Astrologija. Zodiako ženklai iš 9000 detalių. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tikslumą. Jos gaminamos naudojant soft click technologiją, kad paveikslas taptų kuo lygesnis, o rinkimas malonesnis. Dėlionė surenk..
  90.36€
 • Saulės sistema
  Dėlionė "Saulės sistema", kurioje reikia surinkti mūsų saulės sistemos planetas. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 750 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 33x50 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 met..
  15.93€
 • Daugkartinis kosminis skraidymo aparatas
  Dėlionė "Daugkartinis kosminis skraidymo aparatas".  Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 Netinka vaikams iki 3 metų: daug smulkių detalių. Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, Kanada ..
  15.99€
 • Erdvėlaivio paleidimas
  Dėlionė „Erdvėlaivio paleidimas“. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 Netinka vaikams iki 3 metų: daug smulkių detalių. Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, ..
  15.93€
 • Kosmoso tyrinėtojai
  Dėlionė „Kosmoso tyrinėtojai“. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 Netinka vaikams iki 3 metų: daug smulkių detalių. Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, Kan..
  15.99€
 • Mėnulis
  Dėlionė „Mėnulis“. Dėlionėje pavaizduotas mėnulis, tamsioji mums nematoma jo pusė, bei mėnulio pjūvis. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 Kilmės šalis: Kanad..
  15.99€