Urbanistinės

Specialūs pasiūlymai

Urbanistinės

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Alžyriečių bombardavimas
  Alžyro bombardavimas (Bombardment of Algeries) yra istorinio įvykio atvaizdavimas paveiksle, kurį nutapė britas Tomas Luni (Thomas Luny)1820 metais, maždaug po 4 metų po mūšio. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tikslumą. Jos gaminamos naudojant soft c..
  32.90€
 • New Orlean - miesto transportas
  Naujasis Orleanas (New Orleans) ir klasikinis miesto viešasis transportas. Nuostabi juodai/balta nuotrauka su ryškiomis spalvinėmis transporto detalėmis, kurią galėsite surinkti iš 1000 detalių. Detalių skaičius: 1000 Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, Kanada Mūsų gaublius ir žemėlapiu..
  18.90€
 • New York Bruklino tiltas
  Niujorkas (New York) ir legendinis jo Bruklino tiltas (Brooklyn Bridge). Nuostabi juodai/balta nuotrauka su ryškiomis spalvinėmis tilto detalėmis, kurią galėsite surinkti iš 1000 detalių. Detalių skaičius: 1000 Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, Kanada Mūsų gaublius ir žemėlapius rasit..
  18.90€
 • Noišvanšteino pilis
  Noišvanšteino pilis (Neuschwanshtein castle), dar vadinama "Baltaja Bavarijos gulbe" yra nuostabioje vietoje, apsupta kalnų, ežero ir miškų. Ši dėlionė iš Ravensburger kolekcijos, yra panoraminė iš 2000 detalių. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tiksl..
  22.90€
  1 atsiliepimai.
 • San Antonio - pasivaikščiojimas paupiu 1000
  Dėlionė 'San Antonio - pasivaikščiojimas paupiu' - nuostabi juodai/balta nuotrauka su ryškiomis detalėmis. San Antonio - tai miestas pietvakarių Amerikoje, 7 pagal populiacijos dydį ir antras pagal plėtrą pastaruoju penkmečiu. Nuostabi nuotrauka, kurią galėsite surinkti iš 1000 detalių. Detalių s..
  18.90€