Urbanistinės

Specialūs pasiūlymai

Urbanistinės

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Niujorkas Paryžius Londonas
  Dėlionė iš Ravensburger Niujorkas Paryžius Londonas iš Ravensburger kolekcijos Dėlionę galima rinkti kaip vieną arba atskiri ir padlainti į tris dalis. Kiekvienas piešinys renkamas iš 500 detalių, o bendras dėlionės detalių skaičius 1500. Dėlionė surenkama iš 1500 detalių. Netinka..
  34.46€
 • Orkestro Instrumentai
  Dėlionė ‚Orkestro Instrumentai‘. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis..
  15.93€
 • Pizos Bokštas, Italija
  Dėlionė „Pizos bokštas.Italija“. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionė surenkama iš 2000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 96x68 Netinka vaikams iki 12 metų. Kilmės šalis: Lenkija Pagaminta: Lenkija ..
  22.88€
 • Alžyriečių bombardavimas
  Alžyro bombardavimas (Bombardment of Algeries) yra istorinio įvykio atvaizdavimas paveiksle, kurį nutapė britas Tomas Luni (Thomas Luny)1820 metais, maždaug po 4 metų po mūšio. Ravensburger gamina dėliones Vokietijoje, taip užtikrindama aukščiausią kokybę, tikslumą. Jos gaminamos naudojant soft c..
  25.90€
 • Čikaga - Mitčigano aveniu
  Čikaga - didžiulės Amerikos lietuvių bendruomenės namai. Čikaga (Chicago). Nuostabi juodai/balta nuotrauka su ryškiomis spalvinėmis tilto bei baržos detalėmis, kurią galėsite surinkti iš 1000 detalių. Detalių skaičius: 1000 Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, Kanada ..
  15.99€
 • Kotedžas su akmeniniu tiltu Domynikas Davidsonas
  Skaitmeninio meninko Domyniko Davidsono dėlionė "Kotedžas su akmeniniu tiltu" Detalių skaičius: 1000 Kilmės šalis: Kanada Pagaminta: JAV, Kanada ..
  15.99€