Maisto produktai

Specialūs pasiūlymai

Maisto produktai

Maisto produktai

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Keksiukų šventė
  Dėlionė "Keksiukų šventė" iš 1000 detalių. Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite daugybę būdu, kaip papuošti keksiukus pagal temas, šventes.  Ant dėžutės rasite Ingridos vanilinių keksiukų gamybos instrukciją. Skanaus ir būkite sveiki! Kilmės šalis: JAV ir Kanada Pagaminta: JAV ir ..
  16.00€
 • Kokteiliai
  Dėlionė "Kokteiliai" iš 1000 detalių. Ar žinojote iš ko gaminami "B-52"? O kokia "Rob Roy" sudėti? Skaniausius ir įdomiausius kokteilius galėsite pasigaminti, nes žinosite kokių ingredientų jiems reikia. Ant dėžutės rasite Braškių Daikiri receptą su visa gamybos instrukcija Kilmės šalis: JAV i..
  16.00€
 • Prieskoniai ir vaistažolės 1000d.
  Dėlionė Prieskoniai ir vaistažolės  Dėlionės pagamintos iš perdirbto popieriaus Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Visos detalės yra skirtingų formų, todėl ...bus labai įdomu..... Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70cm. DĖMESIO: netinkama vaikams iki 3 metų; dėlionėje daug smulkių ..
  15.99€
 • Šokoladas
  Dėlionė "Šokoladas" iš 1000 detalių. Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite pagrndinius patiekalus su ir iš šokolado, kaip juos galima dekoruoti, kad būtų elegantiška, prabangu ir skanu. Ant dėžutės rasite Airinos Šokolado Braunio (Chocolate Brownies) gamybos instrukciją. Skanaus ir ..
  16.00€
 • Suši
  Dėlionė "Suši" iš 1000 detalių. Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinosite pagrindines šio japnų maisto rūšis ir galimybes, be abejo, fantazija gali sukurti dar dešimtis ar net šimtus.  Ant dėžutės rasite suši gamybos instrukciją. Skanaus ir būkite sveiki! Kilmės šalis: JAV ir Kanada ..
  16.00€
 • Vestuviniai tortai
  Dėlionė "Vestuviniai tortai" iš 1000 detalių. Rinkdami dėlionę pamatysite ir sužinositeKokiu būdu galima puošti vestivinius tortus, kad atrodytu elegantiška, prabangu ir skanu. Ant dėžutės rasite Heidės baltojo vestivinio torto gamybos instrukciją. Skanaus ir būkite sveiki! Kilmės šalis: ..
  16.00€