Istorija ir Technika

Specialūs pasiūlymai

Istorija ir Technika

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Antrojo Pasaulinio karo laivai
  Mokomoji dėlionė su garsiausiais Antrojo Pasaulinio karo laivais. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki 3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojas: Eurographics Puzzles Gamintojo šalis: Kanada  Kilm..
  15.99€
 • Aviacijos istorija
  Mokomoji dėlionė Aviacijos istorija. Dėlionėje pateikta oro transporto priemonių evoliucija, nuo oro balioonų iki naujausių ir moderniausių malūnsparnių ir naikintuvų.  Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki 3 metų; ..
  18.90€
 • Egiptiečiai
  Dėlionė "Egiptiečiai" renkama iš 1000 detalių. Dėlionėje rasite garsiausius paveikslus, simbolius, miestų vietas iš senojo Egipto laikų.  Dėlionė iš 1000 detalių. Surinktos dėlionės išmatavimai: 48,89cmx67,63cm Kilmės šalis: JAV ir Kanada Pagaminta: JAV ir Kanada ..
  16.00€
 • Garsūs išradėjai
  Mokomoji dėlionė 'Garsūs išradėjai'. 50 garsiausių išradėjų, tarp kurių Niutonas, Franklinas, Leonardo Da Vinči, Edisonas ir Markonis, kartu su jų gimimo ir mirties datomis bei žymiausiais išradimais. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine ..
  15.93€
 • Garsūs mokslininkai
  Mokomoji dėlionė 'Garsūs mokslininkai'. 50 garsiausių mokslininkų, tarp kurių Archimedas, Albertas Einšteinas, Marija Sklodovska-Kiuri ir Čarlzas Darvinas, jų tautybės, datos, dar sritys bei svarbiausi pasiekimai. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne t..
  15.93€
 • Garvežiai 1000
  Mokomoji dėlionė su Garvežiai. Dėlionėje pateikta visa garvežių istorija, nuo pirmųjų lengvųjų garvežių iki dydžiausių ir moderniausių jų modelių. Be garvežių, dėlionėje pateikta infomracija, kokioje šalyje šie garvežiai buvo sukurti ir naudojami.  Dėlionė surenkama iš 1000 de..
  18.90€