Istorija ir Technika

Specialūs pasiūlymai

Istorija ir Technika

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Geriausi klasikiniai angliški automobiliai +DVD klasikiniai auto vaizdeliai.1000 detalių
  Dėlionė Geriausi klasikiniai Britiški automobiliai. 4x250 +DVD klasikiniai auto vaizdeliai. Tai keturi klasikiniai automobiliai: MG TC, Morris Minor, E-Type Jaguar ir Mini Cooper Netinka vaikams iki 3 metų: daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Didžioji Britanija Pagaminta: Kinija ..
  18.80€
 • Istorinis žemėlapis
  Šis žemėlapis pirmą kartą buvo išleistas 1630 metais Mercatorijaus-Hondiuso atlase. Žemėlapio dekoratyvinius kraštus puošia Julijaus Cezario, Ptolemėjaus, Gerardo Merkatorijaus (lot. Gerhardus Mercator) ir Henriko Hondiuso (angl. Henricus Hondius) portretai. U..
  52.90€
 • Keturi traukiniai su muzikos CD
  Tai 4 dėlionės vienoje. The Age of Steam rinkinyje ne tik 1000 dalių dėlionė, bet ir muzikos kompaktinė plokštelė. Netinka vaikams iki 3 metų: daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Didžioji Britanija Pagaminta: Kinija ..
  18.54€
 • Motociklai
  Dėlionė ‚Motociklai‘. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, Kana..
  15.93€
 • Motokrosas
  Dėlionė ‚Motokrosas‘. Dėlionė surenkama iš 1000 detalių. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus. Surinktos dėlionės išmatavimai: 50x70 DĖMESIO: netinkama vaikams iki  3 metų; dėlionėje daug smulkių detalių. Gamintojo šalis: Kanada  Kilmės šalis: JAV, Kana..
  15.93€
 • Senovinio Pasaulio Žemėlapis
  Nuostabus senovinio pasaulio žemėlapis – tai dalis Max Besjana ‚Orbis Geographica 2‘ kūrinio. Rinkdami šią dėlionę mėgausitės ne tik aukšta jos kokybe, bet ir teikiama edukacine nauda. Dėlionės detalės yra pagamintos iš perdirbto popieriaus, panaudoti dažai yra augalinės kilmės. Dėlionė surenkama..
  15.99€